fbpx

Kasia i Mat

Zdjęcia ślubne u wizażystki

Reportaż ślubny Kasi i Matta, podobnie jak inne zdjęcia ślubne, zacząłem fotografować już o poranku, gdy Panna Młoda i Pan Młody rozpoczęli swoje przygotowania do uroczystości. Niekiedy na życzenie Panny Młodej towarzyszę jej również u fryzjera czy w salonie kosmetycznym, a następnie na portrecie uwieczniam nie tylko makijaż, ale także ten wyjątkowy błysk w oku przyszłej żony. Tak było też w przypadku Kasi, która prezentowała się zjawiskowo. Kasia prywatnie jest znakomitą makijażystką, dlatego w nie było konieczności przyjazdu wizażystki na przygotowania:) Jej prace możecie zobaczyć na stronie Make-up Manufacture. Zrobiliśmy wspólnie wiele fantastycznych sesji – jak szukacie osoby, która pomaluje Was na ślub to polecam z całego serca:) Efekty pracy Kasi jako wizażystki możecie zobaczyć też na mojej stronie w galerii: sesja w stylu boho.

Cały czas w centrum wydarzeń

Jak tylko jest to możliwe staram się być z Para Młodą cały czas, także w czasie przejazdów. Wtedy nie może zabraknąć pamiątkowego zdjęcia w samochodzie – w przypadku Kasi i Matta był to czarny, elegancki jaguar, który wpasowywał się idealnie w charakter uroczystości. Na dobre zdjęcia ślubne składają się wszystkie istotne momenty w trakcie ceremonii oraz wesela. Na zdjęciach nie brak licznych toastów, rozmów przy stolikach, gości znajdujących się na parkiecie czy wspólnych selfie, wykonywanych razem z Parą Młodą.

Fotografowanie na weselu

Na weselu staram się być niezauważalny i dyskretny. Na pewno część gości czuje się skrępowana obecnością aparatu lub kamery. Moim zadaniem jest im zrobić naturalne spontaniczne zdjęcie bez ingerowania w ich zabawę i prywatność. Goście którzy lubią aparat i chcą być gwiazdami wieczoru 🙂 też zostaną sfotografowani.