fbpx

Sesja ślubna boho

Styl boho

Sesja ślubna boho to przede wszystkim odniesienie do natury, kolorów ziemi, zwiewność, swoboda, delikatność i etniczność. To również rozwiane włosy, koronki i frędzle, dodatki w kolorach czerwieni, barwny makijaż i dziewczęcy styl. Właśnie te elementy starałem się podkreślić i zobrazować, gdy przed obiektywem stanęły Lidka Baściuk i Gabriela Bielecka. Razem z modelkami i stylistami spotkaliśmy się w moim studiu oraz znajdujących się obok Krakowskich Plantach, a sesja jest efektem naszej wspólnej pracy. W pierwszej, studyjnej części, skupiliśmy się na bliższych ujęciach portretowych. W drugiej plenerowej odsłonie kadry były szersze i więcej kadrów powstało w parach.

Sesja ślubna boho

W tej stylizowanej sesji plenerowej, która ukazała się w magazynie Wesele, przedstawiliśmy Panny Młode w stylu boho. Jako fotograf ślubny zadbałem o to, by powstały zarówno zdjęcia portretowe, jak i kadry pokazujące suknie ślubne w całej okazałości. W trakcie sesji plenerowej zrealizowałem także tzw. making off, czyli ujęcia przedstawiające pracę stylistek nad fryzurami i makijażami modelek. Podczas trwania całej sesji zależało mi na tym, by zaakcentować naturalność, prostotę i spontaniczność.

Stylizowane sesje ślubne na indywidualne zamówienie

Sesja ślubna boho lub sesja ślubna w stylu glamour to rodzaje sesji, które realizuję na specjalne zamówienie z gronem zaprzyjaźnionych stylistek, makijażystek i fryzjerek. Wymaga długich przygotowań i dogrania wielu szczegółów ale dzięki temu jej efekty są bardziej spektakularne. Wszystkie Pary, które chciałyby mieć sesję w takich klimatach – zapraszam! Wspólnie wyczarujemy coś pięknego.

Ekipa:

Makijaż:Makeup Manufacture – Kasia Wrona Makeup Artist, Sylwia Latała.
Modelki: Lidka Baściuk Gabriela Bielecka.
Fryzjerka: Paulina Mencnarowska Chwała Chmiest Academy of Hair Design.
Stylizacja: Gałczyńska & Seidel – Stylizacja. Kreowanie wizerunku.
Kwiaty: Just in Nature Atelier Kwiatowe.

Publikacja: Magazyn Wesele.