fbpx

Sylwia i Michał

Ślub w Pieninach

Z Sylwią i Michałem w ich ważnym dniu spotkałem się w Sromowcach Wyżnych, gdzie rozpoczyna się słynny Spływ Dunajcem. To właśnie tam odbyła się ceremonia oraz huczne wesele. Ślub w Pieninach okazał się bardzo malowniczy, nie zabrakło też regionalnych akcentów i detali, które były znaczące dla Młodej Pary. Wszyscy goście podziwiali piękną Pannę Młodą i jej suknię oraz szczyty Trzech Koron, które towarzyszyły nam tego dnia. W mojej galerii możecie też zobaczyć inną sesję w górskim klimacie: plener ślubny w górach, którą zrealizowaliśmy w Tatrach.

Reportaż ślubny w Pieninach

Sylwia i Michał przed ślubny ołtarz dotarli zabytkową bryczką. Tło zdjęć wypełniły natomiast Trzy Korony, górujące nad miejscowością. Słoneczna pogoda i przejrzyste niebo umożliwiły uchwycenie gór, nie na jednym, a na kilku ujęciach – również tych przed kościołem. Po zakończeniu ceremonii pojawił się kolejny wyjątkowy element – żółte wiosła, z których goście weselni utworzyli szpaler dla Młodej Pary. Będąc fotografem ślubnym, zawsze staram się znaleźć i uwiecznić na zdjęciach niepowtarzalne elementy, charakterystyczne dla Państwa Młodych. W tym wypadku był to właśnie wyjątkowy klimat Pienin oraz sport, który jest bliski Panu Młodemu.

Sesja plenerowa z flisackimi łodziami

Ten ślub w Pieninach był wyjątkowo malowniczy. W trakcie uroczystości razem z Sylwią i Michałem wybraliśmy się na krótką sesję plenerową, którą zrealizowaliśmy nad brzegiem Dunajca. W tle znalazły się flisackie łodzie – charakterystyczny element tego regionu. Zdjęcia, które wykonuję Młodym Parom w trakcie ślubnej sesji plenerowej, często trafiają do albumów i ramek. Emocje tego dnia są tak mocno widoczne, że niekiedy trudno je powtórzyć na kolejnej sesji plenerowej, którą wspólnie realizujemy tydzień bądź miesiąc po ślubie.