fbpx

Sesja ślubna w stylu glamour

Sesja ślubna na karuzeli

Przed obiektywem mojego aparatu stanęły trzy zupełnie różne kobiety w pełnej barw stylizowanej sesji plenerowej. Ta wyjątkowa sesja ślubna w stylu glamour powstała na bajecznie kolorowej karuzeli w Energylandii.

Ślubna stylizacja w złocie

Ślub w stylu glamour charakteryzuje się przede wszystkim ponadczasową elegancją, blaskiem, efektownością i klasą. Tę magię przedstawiliśmy na stylizowanej sesji plenerowej, której bohaterkami stały się Lidka Baściuk, Alicja Sułek oraz Ola Borcz. Każda z modelek zaprezentowała nietuzinkową suknię ślubną, wyrazisty makijaż oraz awangardową fryzurę. Całość tej sesji plenerowej dopełniały nietypowe, barwne dodatki takie jak ręcznie wykonane lizaki, bukiety kwiatów oraz ozdoby z tiulu. Jako fotograf który niejednokrotnie organizował sesje mody, sesja ślubna w stylu glamour to było to co sprawiło mi wilka radość.

Pełna barw sesja ślubna w stylu glamour

Barwa karuzela w parku rozrywki, która wydaje się być nietypowym tłem dla sesji ślubnych, okazała się wspaniałą scenerią, podkreślającą nietuzinkowe modele sukien ślubnych. Zdjęcia, które ukazały się w magazynie Panna Młoda, stały się najlepszą reklamą sukien w kolorach brzoskwini, błękitu czy odcieniach nude. Realizacja takich stylizowanych sesji plenerowych w nietypowych miejscach jest dla fotografa ślubnego dużym wyzwaniem i ogromną przyjemnością. Tego typu projekty jak sesja ślubna w stylu glamour wymagają długich przygotowań i zgrania całej ekipy:stylista, fryzjer, makijaż, dodatki… Takie sesje realizuję w ramach kreatywnego zespołu Czaro Kreuje. Podobną sesję znajdziecie na mojej stronie w galerii: sesja w stylu boho. Zapraszamy do współpracy!

Ekipa:

Włosy: Paulina Mencnarowska Chwała / Chmiest Academy of Hair Design
Mua: Angelika Tynor, trener INGRID COSMETICS
Oprawa artystyczna: Mistrzyni Florystyki Justyna Świerczewska /Just in nature, Ciuciu Cukier Artist-Kraków
Stylizacja paznokci: Coach Victoria Vynn Anna Rycerz, Ewa Rycerz / Krakowska Akademia Kosmetyczna
Modelki: Lidka Baściuk, Alicja Sułek, Ola Borcz
Suknie ślubne: Liwia Suknie Ślubne Kraków, ul.Sienna 14
Miejsce: EnergyLandia
Pomoc techniczna: Iwona Urban, Piotr Norman Chwała
Koncept: Paulina Mencnarowska Chwała Czaro Kreuje

Publikacja: Magazyn Panna Młoda