fbpx

Plener w Krakowie

Kraków, maj

Sesja ślubna na Wawelu

Plener ślubny w Krakowie to świetny pomysł na zdjęcia, ponieważ jest dużo pięknych miejsc, w których można zrobić naturalne zdjęcia plenerowe. Z Karoliną i Arkiem wybraliśmy klasyczne lokalizacje: Zamek Królewski na Wawelu, Rynek, Kazimierz i skończyliśmy na Kopcu Krakusa. Szczególnie to ostatnie miejsce było istotne, bo tam odbyła się ich pierwsza randka 🙂

Klimat ważniejszy od miejsca

Plener ślubny w Krakowie to nie tylko klasyczne lokalizacje: Zamek Królewski na Wawelu , Krakowski główny Rynek czy Krakowski Kazimierz, najważniejszy jest luz, spontaniczność i uczucie. Nie jest łatwo pozować przed aparatem, nie każdy rodzi się z naturalną łatwością do zachowania przed kamerą. Jednak moja w tym głowa, aby każda sesja była niezapomnianym i miłym przeżyciem, a jej efekty wyjątkową pamiątką do końca życia.

Plener ślubny na Kopcu Krakusa

Plener z zakończyliśmy na Kopcu Krakusa – wyjątkowym miejscu dla Karoliny i Arka. Jeśli tylko jest możliwość wplatam ważne dla Pary Młodej miejsca i klimaty – wtedy zdjęcia nabierają dodatkowego znaczenia. Poza wybraniem miejsca, istotna jest także pora dnia i oczywiście pogoda, ale tylko na ten pierwszy element mamy bezpośredni wpływ:) Najlepiej umówić się bardzo wczesnym rankiem lub późnym popołudniem, ponieważ wtedy słońce najpiękniej rysuje.

Plener ślubny, który zrealizowaliśmy z Karoliną i Arkiem trwał około 4 godzin i był klasycznym rozwiązaniem, w którym stawialiśmy na naturalność, ważne dla Karoliny i Arka miejsca. Podobnym plenerem jest galeria z sesji ślubnej w górach, w której wybraliśmy piękny górskie krajobrazy. Innym rodzajem zdjęć są sesje stylizowane, w których stawiamy na odważne kreacje, niecodzienne miejsca i odważniejsze kadry. Przykłady takich sesji też znajdują się w mojej galerii: sesja w stylu glamour lub sesja w stylu boho.